Narzędzia weterynaryjne

Najwyższej jakości narzędzia weterynaryjne

Narzędzia weterynaryjne naszej produkcji to specjalistyczne przyrządy najwyższej jakości. W szerokiej ofercie firmy Hartomed uwzględniliśmy narzędzia weterynaryjne, które pozwolą sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić każdy zabieg specjalistyczny lub pielęgnacyjny. Od wielu lat, nauczeni dużym doświadczeniem, kierowani troską o bezpieczeństwo zwierząt oraz ich opiekunów i lekarzy, dostarczamy na polski i zagraniczny rynek niezawodny sprzęt weterynaryjny, który wyposaży najbardziej specjalistyczny gabinet lub sklep weterynaryjny. Równie pomocny i nieoceniony będzie w użyciu domowym: w małych gospodarstwach czy choćby dla posiadaczy psów oraz kotów. Produkujemy bowiem nie tylko chirurgiczne narzędzia weterynaryjne, ale też pilniki i lusterka.

Zapraszamy do kontaktu!

Niezawodne i trwałe narzędzia weterynaryjne

Nierdzewna stal, z której produkujemy narzędzia weterynaryjne, jest materiałem o wyjątkowej wytrzymałości, przez co nasze przyrządy to sprawdzona inwestycja na lata. Narzędzia weterynaryjne firmy Hartomed charakteryzują się wyjątkową odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia w tym te, związane z zabiegami pielęgnacyjnymi ciężkiej trzody chlewnej, koni oraz innych zwierząt dużych gabarytów. Stosowanie odpowiedniej stali czyni produkowany przez nas sprzęt weterynaryjny wyjątkowo trwałym, dzięki czemu jest on odporny również na działanie czynników chemicznych oraz agresywnych środków odkażających.

Weterynaryjne narzędzia chirurgiczne ze stali hartowanej

Firma Hartomed od lat specjalizuje się w cieplnej obróbce metali. Zastosowanie w tym zakresie najnowszych technologii związanych z hartowaniem stali pozwala nam produkować najwyższej jakości narzędzia weterynaryjne. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby proces hartowania przebiegał bezpiecznie, w oparciu o najwyższe standardy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze weterynaryjne narzędzia chirurgiczne spełniają wszelkie normy, dopuszczające je do profesjonalnego użytku w klinikach oraz lecznicach weterynaryjnych. Nasi klienci, wśród których są nie tylko osoby prywatne, ale przede wszystkim weterynarze, zwracają szczególną uwagę na trwałe, wytrzymałe i odporne narzędzia chirurgiczne. Sklep internetowy hartomed.pl stworzony z myślą o Państwa wygodzie pozwala łatwo i szybko zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt weterynaryjny wykonany z bezpiecznej w użyciu, wyjątkowo trwałej oraz odpornej na działania korozyjne stali hartowanej.

Najpopularniejsze narzędzia weterynaryjne

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najpopularniejsze narzędzia weterynaryjne, takie jak pilniki dla trzody chlewnej i małych zwierząt, rozwieracze szczęk, poskramiacze i klamry nosowe. Dysponujemy również profesjonalnymi narzędziami weterynaryjnymi chirurgicznymi, takimi jak skalpele, podciągacze trawieńca czy tokary, przy których jakość wykonania jest szczególnie istotna. Narzędzia weterynaryjne chirurgiczne poddane obróbce cieplnej są odporne na działanie agresywnych czynników chemicznych, kwasów i środków odkażających, a przede wszystkim – bezpieczne w użyciu zarówno dla weterynarzy, jak i ich pacjentów.

Polecamy także nasze pozostałe usługi: utwardzanie powierzchniowe stali, obróbka cieplna metali

Masz pytania? Zadzwoń +48 61 8619 574 lub

Napisz do nas