Narzędzia weterynaryjne – produkcja

Produkowane przez Hartomed narzędzia weterynaryjne stanowią jedną z naszych specjalności, ponieważ to właśnie na nich od samego początku powstania firmy opiera się w głównej mierze nasza działalność. Wspomniane narzędzia w znacznym stopniu ułatwiają korzystającym z nich medykom zajmującym się leczeniem zwierząt wykonywanie swoich obowiązków, którymi są wszelkiego rodzaju czynności wymagające podczas ich przeprowadzania użycia profesjonalnych narzędzi.

narzędzia weterynaryjne

Narzędzia weterynaryjne – produkcja na zamówienie

  • narzędzia dla koni, m.in. pilniki do zębów końskich, rozwieracze szczęk, lusterka stomatologiczne, prysznice do płukania zębów końskich
  • narzędzia dla krów, m.in. podciągacze trawieńca, trokary
  • narzędzia dla trzody chlewnej, m.in. poskramiacze nosowe, klamry nosowe
  • narzędzia dla kotów i psów, m.in. rozwieracze szczęk

Obecnie firma produkuje około 150 artykułów weterynaryjnych.
95% produkcji jest eksportowana.

Przy użyciu narzędzi weterynaryjnych od Hartomed, przeprowadzanie zabiegów jest bezpieczniejsze

Posługując się narzędziami weterynaryjnymi z asortymentu Hartomed, każdy ich użytkownik może być pewien, że nie wyrządzi swojemu zwierzęciu krzywdy. Przyrządy takie, jak choćby lusterka stomatologiczne, rozwieracze szczęk czy klamry nosowe wykonane zostały w taki sposób, by zwierzęta nie były w stanie ich uszkodzić, a także by były one bezpieczne dla samych zwierząt. Powstające przy użyciu hartowanej stali narzędzia weterynaryjne z asortymentu Hartomed są wyjątkowo trwałe, a przy tym nieskomplikowane w obsłudze, co powoduje, że z posługiwaniem się nimi bez problemu poradzą sobie nie tylko doświadczeni specjaliści, ale również dopiero rozpoczynający pracę w zawodzie lekarze weterynarii. Posługując się oferowanymi narzędziami weterynaryjnymi, nie trzeba obawiać się przypadkowego zranienia czworonoga, ale też – co równie ważne – o swoje zdrowie. Poprawne stosowanie narzędzi pozwala na bezpieczne oraz sprawne przeprowadzenie zabiegu w gabinecie.

Masz pytania? Zadzwoń +48 61 8619 619 lub

Napisz do nas